İç Giyim

Bu Sezonun Trend İç Giyimleri

İç giyim, kadınlar için önemli bir aksesuar halindedir. Modeli, giydiğiniz çamaşırın duruşu kıyafetlerinizin altındaki görüntüyü büyük oranda etkiliyor. Şık olmanın yanı sıra giydiğiniz iç çamaşırının psikolojik etkisinde değinmeden geçmeyelim. O etkiyle kendinizi, daha özel, seksi ve zarif hissedersiniz.

Bu yazımızda 2018’in en trend olan iç giyimleri derleyip, toparladık. Buyurun en trend iç giyim modellerine!

Bodysuitler

Tek parça iç çamaşır severler için, bodysuitler kadınların tercihleri arasındadır. Kullanılan detaylar ve aksesuarlarla, bodysuitlerin modelleri ve tarzları gitgide değişim gösteriyor. Bodysuitler oldukça kullanışlı, gösterişli ve koruyucudur. Bu özellikler yer alınca haliyle, farklı model ve renkler tasarlanmaya başlandı. Siyah tül ve saten olarak gömleklerin ve ceketlerin altında şıklığını göstermeye başladı. Bu sezonun en trendleri arasında bodysuitler.

Dövmeli çorap ve iç giyim

Düz modellerden sıkılan kadınlar için tasarlanmış adeta. Dövme baskısı son zamanlarda, iç giyimde de kullanılmaya başlandı. Fantezi iç giyimde özellikle dövme modelleri arttı. Ten rengi veya siyah işlenmiş olan ve sanki yokmuş gibi, vücudunuzda sadece siyah kısmı olup dövme efektli duran parçalardan oluşmaktadır. Bu modeller çok seksi ve göz alıcıdır.

Kadifemsi

Kadifenin kattığı şıklık, mutlaka tercihleriniz arasında olmalı. Her yerde sıklıkla kullanılan kadife iç giyimde de yerini almakta. Narin ve zarif bir görüntü ortaya çıkaran kadife, iç giyimde adeta bu sezonun trendleri arasında.

Transparan

Transparanın iç giyimdeki büyük etkisini hepimiz biliyoruz. İç giyimin en seksi parçası olarak geçiyor, transparan. Bu sezonun trendlerinde transparanı yine baş tacı olarak görebiliriz.

Dantelin Vazgeçilmezliği

Klasik bir şıklığın adresi olan dantel, her zaman trendler arasında yerini alıyor. Desenlerinin fazlalığı nedeniyle sık sık iç çamaşırda kullanılıyor.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca kontrol et

Close
Close