İç Giyim

Destekli ve Desteksiz Sütyenin Farkları Nelerdir ?

Destekli ve desteksiz sütyen arasındaki fark nedir ? İçerisinde sünger olan mı yoksa demir olan mı daha iyi, 80 beden olan biri hangisi tercih etmeli vs vs gibi sorularla kendinizi meşgul edip araştırmaya koyulduğunuz zamanlar olmuştur.Aklınızda kalan soru işaretlerinize cevap olmak için bizlerde araştırma yaptık buyrun bakalım cevaplara.

Destekli Sütyen Nedir?

İlk başta destekli sütyenler,göğüsleri daha dik ve daha iyi göstermek , daha çok küçük göğüslü bayanların, daha büyük ve dik bir görünüm elde etmek için tercih ettikleri dolgulu sütyenlerdir.Yarım destek ve tam destek olarakta çeşitleri mevcut. Yarım destekli sütyenler,alttan destek sağlayıp göğüsleri dik göstermek için tercih edilir. Tam destekli sütyenler ise hem alttan destek verip bunun yanında yanlardan da destek veriyor.Yanlardan desteği sayesinde göğsün yanlara yayılmasını önleyip dikliğin yanında yuvarlak bir görünüm sağlıyor. Küçük göğüslü bayanların yanında birde sarkık göğüsler için destekli sütyenler kullanılabilir. Bedeninize ve zevkinize uygun destekli sütyenler için ifondi.com sitemizi ziyaret edip sizin için seçtiğimiz ürünü inceleyebilirsiniz.

https://www.ifondi.com/venus-destekli-sutyen-takim-pembe-v4440-5

Desteksiz Sütyen Nedir ?

Desteksiz sütyenler ise herhangi bir özelliği olmayan,boş cup sütyenler olarak adlandırılmaktadır.Hafif olma ve rahatlık açısından tercih edilmektedir.Göğüs ölçüsünden memnun olan kadınlar, daha çok tercih etmektedir. Desteksiz sütyen kullanıyorsanız balenli modelleri tercih etmelisiniz. Balenli modeller,zaman içerisinde göğüslerin yer çekimine yenik düşmesi, sarkmasını engelleyen bir tasarıma sahiptir.Yani toparlayıcı bir etkiye sahiptir balenli modeller.

https://www.ifondi.com/venus-toparlayici-desteksiz-sutyen-takim-siyah-v2230-5

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca kontrol et

Close
Close