İç Giyim

En Çok Tercih Edilen Sütyen Modelleri

Kadınlar bir modelle sabit kalmıyor, çoğu giysilerde. Desenli, düz gibi modeller kullanılıyor. Tabii ki iç giyimde de kısıtlı kalmayıp farklı modeller seçiyorlar. Kadınların en fazla tercih ettiği sütyen modellerini bu yazımızda bulabilirsiniz!

Dolgulu Sütyenler

Dolgulu sütyenler göğüsünüzün duruşunu etkilediğinden en fazla tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Ayrıca küçük göğüslü kadınlar, tercihleri arasında bir numarada yer almaktadır. Rahat olmasıyla da, en fazla tercih edilen modeller arasındadır.

Silikon Sütyen

Silikon sütyenler içindeki hava sayesinde göğse yapışır ve göğüslerin dik görünmesini sağlar. Sırt dekolteli elbiselerde rahatlıkla kullanılabilir.

Push-up Sütyenler

Son zamanlarda adından sıkça bahsedilen push-up sütyenler, göğüsleri yukarı doğru kaldırır ve göğüslerin daha büyük görünmesini sağlarlar.

Straplez Sütyenler

Askı izini sevmeyen, askının verdiği görüntüden rahatsız olanlar için straplez sütyenler en ideal modellerdir. Kadınların en fazla tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Özellikle yaz aylarında fazla tercih edilmektedir.

U Şeklinde Dekolte Sütyenler

Göğüslerinizi alttan desteklemesi halinde, güzel bir görünüm elde ediyor ve dikişsiz olması sebebiyle her kumaşla uyumundan dolayı, sıkça kullanılan model oluyor. Göğüs dekolteli kıyafetler ile güzel bir uyum içerisindedir.

Bandaj Sütyen

Staraplez sütyenler ile benzerlik göstermektedir sadece bandaj sütyenler daha zariftirler.

Sporcu Sütyenler

Spor yapmayı sevenlerin vazgeçemediği bir modeldir. Spor esnasında göğüsleri sıkı tutup desteklemesiyle her kadının gardırobunda yer alıyor. Hem rahat hem çok kullanışlı bir sütyendir.

Toparlayıcı Sütyenler

Büyük göğüslerinden şikâyeti olan kadınların vazgeçilmezleri arasındadır. Göğüsleri daha küçük göstererek, büyük görüntüden kurtarmış oluyor. Bu sayede istediğiniz her kıyafeti giyebilirsiniz.

Soft cup Sütyenler

Uyku esnasında rahat olmak isteyenlerin vazgeçilmezi arasındadır. Rahat olmaları bir yana, dikiş izi ve tel desteği olmadığından uyku sırasında, rahatlığınızı sağlıyor.

Tişört Sütyenler

En sık tercih edilen modeller arasındadır. Elbiselerin, ince gömleklerin üzerinde belli olmamasından dolayı fazlasıyla adından söz ettiriyor ve kusursuz bir görünüm sağlıyor. Her kadının dolabında mutlaka bulunması gerekmektedir.

Çok Amaçlı Sütyenler

Bu sütyenlerin kopça kısımları kolaylıkla yer değiştirilebilmektedir. Bundan dolayı hemen hemen bütün kıyafetlerle beraber kullanılabilir.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca kontrol et

Close
Close